10 maja uroczyście zostanie podsumowany 10-letni okres działalności Stowarzyszenia „KLUCZ”. Okrągły jubileusz uświetni swoją obecnością wielu znamienitych gości zaproszonych na tą szczególną okazję.

Uroczystości rozpoczną się o godz. 10.00 w siedzibie Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Dobroczynnego, współpracującego od wielu lat ze Stowarzyszeniem „KLUCZ”. W programie przewidziano prezentację multimedialną dokumentującą 10 – letni okres działalności. Kilka słów od siebie powiedzą członkowie zarządu oraz zaproszeni goście. Obchody zakończy mini recital Beaty Deutschman – aktorki Teatru Zagłębia. Spółdzielnia Socjalna „OPOKA”, założona przez Stowarzyszenie „KLUCZ” oraz ChSD, zorganizuje catering.